
Vastgoedstyling in Turnhout in een ruime kopersmarkt
Turnhout heeft aanbod in bijna elke prijsklasse, en dat geeft kopers de luxe om te wachten. Uw pand moet dus niet alleen goed zijn, het moet beter ogen dan de vier alternatieven die zij diezelfde week bekijken.
Buurten en deelgemeenten
Kopers hebben hier tijd
In de Kempense hoofdstad is het aanbod ruim en de druk laag. Wie hier zoekt, moet zelden binnen de week beslissen en kan rustig vergelijken tussen het centrum, Parkwijk en de nieuwbouwprojecten aan de rand.
Voor een verkoper draait dat de rollen om. Niet de koper moet overtuigen dat hij mag kopen, maar het pand moet overtuigen dat het de moeite is. Panden die te lang op de markt staan, krijgen bovendien het etiket 'er zal wel iets mee zijn'.
Waar wij in Turnhout op letten
- Kopers die zonder haast tussen veel alternatieven kiezen
- Stadswoningen met smalle, weinig belichte leefruimtes
- Nieuwbouwentiteiten die onderling nauwelijks verschillen
Sneller op de markt, sterker in beeld
Wij zetten in Turnhout in op snelheid en helderheid. Binnen 7 à 10 dagen staat het pand ingericht, zodat de fotoreeks meteen klopt en uw pand niet maandenlang met zwakke beelden online blijft staan.
Bij smalle stadswoningen sturen wij het licht. Door de zitzone naar de raampartij te trekken en de achterzijde luchtiger in te richten, wordt de langgerekte plattegrond een troef in plaats van een beperking.
- Levering
- Verkoopsklaar binnen 7 à 10 dagen
- Meubels
- Mix echte en kartonnen meubels of Luxe meubels
- Slaapkamers
- 1 tot 4, meer in overleg
- Huurperiode
- 1, 3 of 6 maanden
- Terras
- Aankleding standaard inbegrepen
- Start
- Altijd een plaatsbezoek ter plaatse
Veelgestelde vragen — vastgoedstyling Turnhout
Ons pand staat al een tijd te koop. Is styling dan nog zinvol?
Zeker. Een nieuwe fotoreeks na styling geeft een aanbod dat vastliep opnieuw aandacht op de portalen.
Hoe snel staat alles klaar?
Uw pand is ingericht en verkoopsklaar binnen 7 à 10 dagen.
Werken jullie ook aan nieuwbouwprojecten met meerdere entiteiten?
Ja. Wij richten dan een modelentiteit in die het project als geheel verkoopt.
